Výdej dat Územně plánovací dokumentace obcí

Rastrová data Územních plánů obcí jsou k prohlížení a stažení v podobě skenovaných dokumentací volně přístupná na této stránce. Pro fyzický výdej dat je nutné být registrovaným a přihlášeným uživatelem tohoto portálu a vytvořit příslušnou žádost o data prostřednictvím Výdejního modulu, který je pro již registrované uživatele přístupný zde.

Územně plánovací dokumentace obcí jsou ve Výdejním modulu k dispozici jako skenované a následně rektifikované mapové přílohy jednotlivých ÚPD obcí ve formátech JPG a TIF. K dispozici jsou jen ty ÚPD, které lze vyhledat na této stránce a je u nich uveden odkaz "mapa". Ostatní ÚPD jsou k dispozici jen jako uveřejněné přílohy a nebo nejsou k dispozici vůbec.

Vektorová data Územních plánů obcí jsou v některých případech přímo součástí dat Územně analytických podkladů (postup získání těchto dat je uveden zde). Případně je možné kontaktovat pracovníky oddělení geografických informačních systémů nejlépe prostřednictvím e-mailu gis(zavinac)plzensky-kraj.cz s dotazem na konkrétní data. Jednotně nejsou tato data zatím k dispozici a nejsou standartně poskytována.

Kontakt

Krajský úřad Plzeňského kraje
oddělení geografických inf. systémů

Škroupova 18, 306 13 Plzeň gis(zavináč)plzensky-kraj.cz